Menu
< Terug

NGF Competitie 2019

VOORSPELEN COMPETITIE 2019:

 

Voorspelen is uitsluitend mogelijk op weekdagen voor 10.00 uur en na 14.00 uur.

Alleen die spelers die daadwerkelijk aan de betreffende competitiewedstrijd deelnemen, mogen van deze oefenmogelijkheid gebruikmaken. 

Het voorspeeltarief bedraagt € 50,- (hospitality chain € 35,-). 

Eventuele onderlinge afspraken inzake reciprociteit zullen niet door de KG&CC worden gehonoreerd. 

Voor het maken van een afspraak graag contact opnemen met de Caddiemaster: 023-5718456. 

Voor wat betreft informatie competitie houden we ons vast aan de NGF competitie site (klik hier).

De wedstrijdbaan is tijdens de competitie in principe AB.

 

INFORMATIE:

 

NGF Competitiedata 2019 (klik hier)

Wedstrijdschema ontvangst Kennemer teams (klik hier)

Gegevens van de captains (klik hier)

Playing Handicap tabellen (klik hier voor AB Course Dames, AB Course Heren)

Local rules (klik hier)

 

RESTAURANT:

 

Competitie arrangement (klik hier)

 

LEDEN COMPETITIECOMMISSIE:

 

Nicole van Breda Vriesman-van Wensen, voorzitter, bestuurslid.vanbredavriesman@kennemergolf.nl

Ad Boelaars, heren senioren vrijdag, aboelaars@hotmail.com

Saskia Keislair, dames dinsdag en dames senioren donderdag, saskia.keislair@gmail.com

Michor Pleijzier, heren (niet) selectie zondag, mpleijzier@gmail.com

Hiddo Uhlenbeck, Head Professional, hiddo@hiddouhlenbeck.nl

Gaby Walther, Dames selectie zondag en dames niet selectie zondag, gewalther@gmail.com

Celine de Cock Buning, NGF competitie coördinator, competitie@kennemergolf.nl